Regulus RBC-200HP zásobníkový ohřívač TV 200 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 10534
Zásobníkový ohřívač teplé vody pro domácnost s 1 zvětšeným výměníkem vhodným pro připojení tepelných čerpadel. Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso. Zásobník je dodáván včetně izolace a hořčíkové anody.
Popis produktu Regulus RBC-200HP zásobníkový ohřívač TV 200 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 10534
Zásobníkový ohřívač s jedním zvětšeným smaltovaným hadem - plocha 3m2, s možností instalace elektrického topného tělesa, vhodné zejména pro ohřev tepelným čerpadlem, pr. 610 mm, výška 1265 mm; dodáván s tvrzenou polyuretanovou izolací tl. 55 mm s bílým PVC povrchem¨. Zásobníky jsou vybaveny magnesiovou anodou. (Do objemu 750 l včetně lze do zásobníku instalovat elektrické topné těleso.) Zásobník RBC 200 HP je dodáván s tvrzenou polyuretanovou izolací o tloušťce 50 mm s bílým PVC povrchem. Izolaci lze sejmout (např. kvůli průchodu úzkými dveřmi).
Parametry a specifikace
- Typ: RBC 200 HP
- Výška: 1265 mm
- Průměr nádoby: 500 mm
- Plochat top. hada: 3 m2
| Označení | RBC 200 HP |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 205 l |
| Průměr | 610 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 140 x 65 cm |
| Hmotnost | 118 kg |
Dotaz na zboží
Regulus RBC-200HP zásobníkový ohřívač TV 200 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 10534
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.





