Regulus RBC-300 zásobníkový ohřívač TV 300 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 3253
Zásobníkový ohřívač teplé vody pro domácnost s 1 výměníkem (např. pro připojení solárního systému). Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso a možnost instalace dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného trubkového výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru. Zásobník je dodáván včetně izolace a hořčíkové anody.
Popis produktu Regulus RBC-300 zásobníkový ohřívač TV 300 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 3253
Zásobníkový ohřívač s 1 topným hadem, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, a s možností dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru, smaltovaný, pr. 610 mm, výška 1710 mm; zásobník je dodáván včetně izolace z tvrzené polyuretanové pěny tloušťky 55 mm s bílým PVC povrchem
Zásobník RBC 300 je dodáván s tvrzenou polyuretanovou izolací o tloušťce 50 mm. Izolaci lze sejmout (např. kvůli průchodu úzkými dveřmi).
- maximální pracovní tlak 10 bar
- maximální pracovní teplota 95°C
Parametry a specifikace
- Typ: RBC 300
- Výška: 1710 mm
- Průměr: 500 mm
- Plocha top. hada: 1,7 m2
| Označení | RBC 300 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 297 l |
| Průměr | 610 mm |
| Plocha výměníku | 1.7 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 185 x 70 cm |
| Hmotnost | 117 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Dotaz na zboží
Regulus RBC-300 zásobníkový ohřívač TV 300 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 3253
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.


