Regulus RBC 3000 zásobníkový ohřívač TV 3000 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 8477
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 8477
Zásobníkový ohřívač teplé vody pro domácnost s 1 výměníkem (např. pro připojení solárního systému). Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso a možnost instalace dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného trubkového výměníku tepla.
na dotaz
260 725 Kč/ks
s DPH
(215 475 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 260 725 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
EAN: 8595222605154
Popis produktu Regulus RBC 3000 zásobníkový ohřívač TV 3000 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 8477
Popis produktu Regulus RBC 3000 zásobníkový ohřívač TV 3000 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 8477
Zásobníkový ohřívač teplé vody pro domácnost s 1 výměníkem (např. pro připojení solárního systému). Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso a možnost instalace dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného trubkového výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru. Zásobník je dodáván včetně izolace a hořčíkové anody.
Technické údaje
| Specifikace | Hodnota |
|---|---|
| Celkový objem zásobníku | 2841 l |
| Objem kapaliny v zásobníku | 2809 l |
| Objem kapaliny ve výměníku | 32,0 l |
| Plocha výměníku | 5,2 m² |
| Max. pracovní teplota v zásobníku | 95 °C |
| Max. pracovní teplota ve výměníku | 110 °C |
| Max. pracovní tlak v zásobníku | 10 bar |
| Max. pracovní tlak ve výměníku | 10 bar |
| Průměr zásobníku | 1200 mm |
| Průměr zásobníku s izolací | 1400 mm |
| Celková výška zásobníku | 2980 mm |
| Klopná výška | 3300 mm |
| Hmotnost prázdného zásobníku | 642 kg |
| Výkon výměníku | 83 kW (2050 l/h) |
| Materiál zásobníku | S235JR, vnitřní povrch smalt. (DIN 4753-3) |
| Materiál výměníku | S235JR+N, vnější povrch smalt. (DIN 4753-3) |
| Materiál izolace | PU pěna (měkká) |
| Vnější povrch izolace | PVC |
Dotaz na zboží
Regulus RBC 3000 zásobníkový ohřívač TV 3000 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 8477
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy


