Regulus RBC-400 zásobníkový ohřívač TV 400 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 6479
Zásobníkový ohřívač teplé vody pro domácnost s 1 výměníkem (např. pro připojení solárního systému). Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso a možnost instalace dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného trubkového výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru. Zásobník je dodáván včetně izolace a hořčíkové anody.
Popis produktu Regulus RBC-400 zásobníkový ohřívač TV 400 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 6479
Zásobníkový ohřívač s 1 topným hadem, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, a s možností dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru, smaltovaný, pr. 710 mm, výška 1655 mm; zásobník je dodáván včetně izolace z tvrzené polyuretanové pěny tloušťky 55 mm s bílým PVC povrchem
Parametry a specifikace
- Typ: RBC 400
- Výška: 1655 mm
- Průměr: 600 mm
- Plocha top. hada: 1,9 m2
| Označení | RBC 400 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 408 l |
| Průměr | 710 mm |
| Plocha výměníku | 1.9 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 180 x 80 cm |
| Hmotnost | 130 kg |
Dotaz na zboží
Regulus RBC-400 zásobníkový ohřívač TV 400 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 6479
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.


