Regulus RBC-500 zásobníkový ohřívač TV 500 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 6480
Zásobníkový ohřívač s 1 výměníkem, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, a s možností dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru, smaltovaný, pr. 760 mm, výška 1785 mm. Zásobník je dodáván včetně izolace z tvrzené polyuretanové pěny tloušťky 55 mm s bílým PVC povrchem.
Popis produktu Regulus RBC-500 zásobníkový ohřívač TV 500 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 6480
Zásobníkový ohřívač s 1 topným hadem, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, a s možností dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru, smaltovaný, pr. 760 mm, výška 1785 mm; zásobník je dodáván včetně izolace z tvrzené polyuretanové pěny tloušťky 55 mm s bílým PVC povrchem
Parametry a specifikace
- Typ: RBC 500
- Výška: 1785 mm
- Průměr: 650 mm
- Plocha top. hada: 2,5 m2
Zásobník RBC 500 je dodáván s tvrzenou polyuretanovou izolací o tloušťce 50 mm. Izolaci lze sejmout (např. kvůli průchodu úzkými dveřmi).
- maximální pracovní tlak 10 bar
- maximální pracovní teplota 95 °C
| Označení | RBC 500 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 515 l |
| Průměr | 760 mm |
| Plocha výměníku | 2.5 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 190 x 80 cm |
| Hmotnost | 164 kg |
Dotaz na zboží
Regulus RBC-500 zásobníkový ohřívač TV 500 litrů, s 1 topným hadem včetně izolace 6480
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.


