Regulus Teploměr 0-120°C příložný s připevňovací pružinou, d=63 mm 3042
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 3042
Teploměr o průměru 63 mm - příložný 0 - 120 °C
Skladem
229 Kč/ks
s DPH
(190 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 229 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.0650 Kg
EAN: 8595222611261
Popis produktu Regulus Teploměr 0-120°C příložný s připevňovací pružinou, d=63 mm 3042
Popis produktu Regulus Teploměr 0-120°C příložný s připevňovací pružinou, d=63 mm 3042
| Označení | TM6312000LS |
|---|---|
| Typ | teploměry |
| Způsob montáže | příložný |
| Teplota | 120 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 10 x 4 x 10,024 cm |
| Hmotnost | 0,065 kg |
Dostupné od říjen 2022.
Dotaz na zboží
Regulus Teploměr 0-120°C příložný s připevňovací pružinou, d=63 mm 3042
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy


