Regulus Teploměr stonkový l-100, bez jímky, zadní připojení, 0-500 stupňů 10476
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 10476
Skladem (expedice do 2 dnů)
261 Kč/ks
s DPH
(216 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 261 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
EAN: 8595222620027
Popis produktu Regulus Teploměr stonkový l-100, bez jímky, zadní připojení, 0-500 stupňů 10476
Popis produktu Regulus Teploměr stonkový l-100, bez jímky, zadní připojení, 0-500 stupňů 10476
- Rozsah: 0 - 500 °C
- Průměr: 63 mm
| Označení | TA6350010 |
|---|---|
| Typ | teploměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 500 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 8 x 14 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,085 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Teploměr stonkový l-100, bez jímky, zadní připojení, 0-500 stupňů 10476
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy



