Regulus Termomanometr 0-120°C, 4 bar, připojení 1/2“ zadní, d=80 mm 10481
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 10481
Skladem
499 Kč/ks
s DPH
(412 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 499 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.1600 Kg
EAN: 8595222620072
Popis produktu Regulus Termomanometr 0-120°C, 4 bar, připojení 1/2“ zadní, d=80 mm 10481
Popis produktu Regulus Termomanometr 0-120°C, 4 bar, připojení 1/2“ zadní, d=80 mm 10481
| Označení | TI80004PA |
|---|---|
| Typ | termomanometry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 120 °C |
| Tlak | 4 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 14 x 8 x 10 cm |
| Hmotnost | 0,16 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Termomanometr 0-120°C, 4 bar, připojení 1/2“ zadní, d=80 mm 10481
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy


