Regulus Tlakoměr 10 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 3357
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 3357
Skladem (expedice do 2 dnů)
175 Kč/ks
s DPH
(145 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 175 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
EAN: 8595222611438
Popis produktu Regulus Tlakoměr 10 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 3357
Popis produktu Regulus Tlakoměr 10 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 3357
| Označení | MA63010BB |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 10 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 8 x 6 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,09 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Tlakoměr 10 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 3357
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy



