Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/2“ dolní, d= 100 mm 2170
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 2170
Skladem
567 Kč/ks
s DPH
(469 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 567 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.2400 Kg
EAN: 8595222611162
Popis produktu Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/2“ dolní, d= 100 mm 2170
Popis produktu Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/2“ dolní, d= 100 mm 2170
| Označení | MR10004BL |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 4 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 4 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,24 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/2“ dolní, d= 100 mm 2170
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy


