Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 10170
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 10170
Skladem (expedice do 2 dnů)
160 Kč/ks
s DPH
(132 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 160 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
EAN: 8595222623417
Popis produktu Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 10170
Popis produktu Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 10170
- Rozsah: 4 bar
- Průměr: 50 mm
- G 1/4"
| Označení | REG-10170 |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 4 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 6 x 3 x 7 cm |
| Hmotnost | 0,065 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 10170
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy



