Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 5675
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 5675
Skladem
173 Kč/ks
s DPH
(143 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 173 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.0950 Kg
EAN: 8595222623226
Popis produktu Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 5675
Popis produktu Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 5675
| Označení | MA63004BB |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 4 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 6 x 6 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,095 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ zadní, d= 63 mm 5675
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy



