Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 2126
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 2126
Skladem (expedice do 2 dnů)
161 Kč/ks
s DPH
(133 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 161 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.0800 Kg
EAN: 8595222611049
Popis produktu Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 2126
Popis produktu Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 2126
| Označení | MR50006BB |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 7 x 3 x 5 cm |
| Hmotnost | 0,08 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm 2126
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy


