Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ zadní, d= 50 mm 2129
Výrobce-dodavatel:
Regulus
Kód: 2129
Skladem (expedice do 2 dnů)
165 Kč/ks
s DPH
(136 Kč bez DPH)
Nejnižší prodejní cena za 30 dní: 165 Kč
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.0850 Kg
EAN: 8595222611070
Popis produktu Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ zadní, d= 50 mm 2129
Popis produktu Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ zadní, d= 50 mm 2129
| Označení | MA50006BB |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 5 x 5 x 5 cm |
| Hmotnost | 0,085 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Tlakoměr 6 bar, G 1/4“ zadní, d= 50 mm 2129
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.
Předchozí dotazy
Žádné předchozí dotazy


