Regulus Zásobníkový ohřívač TV bez výměníku R0BC 300, 300 litrů, včetně izolace 10571
Smaltovaný zásobníkový ohřívač teplé vody bez vnitřních výměníků, s možností připojení zdrojů tepla přes externí výměníky. Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso a možnost instalace dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného trubkového výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru. Zásobník je dodáván včetně izolace a hořčíkové anody.
Popis produktu Regulus Zásobníkový ohřívač TV bez výměníku R0BC 300, 300 litrů, včetně izolace 10571
Zásobníkový ohřívač bez topných hadů, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, a s možností dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru, s možností připojení dalších 2 okruhů přes externí výměníky tepla, pr. 610 mm, výška 1710 mm; zásobník je dodáván včetně izolace z tvrzené polyuretanové pěny tloušťky 55 mm s bílým PVC povrchem
Parametry a specifikace
- Typ: R0BC 300
- Výška: 1710 mm
- Průměr: 610 mm
- izolace: 55 mm
- Bez hada
- Zásobníky s možností vložit elektrické topné těleso.
- Vnitřní povrch zásobníků je smaltován dle normy DIN 4753.
- Zásobníky jsou vybaveny magnesiovou anodou.
- Zásobníky jsou dodávány s tvrzenou polyuretanovou izolací o tloušťce 50 mm
- Izolaci lze sejmout (např. kvůli průchodu úzkými dveřmi).
| Označení | R0BC 300 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 297 l |
| Průměr | 610 mm |
| Plocha výměníku | 0 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 190 x 70 cm |
| Hmotnost | 94 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Zásobníkový ohřívač TV bez výměníku R0BC 300, 300 litrů, včetně izolace 10571
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.


