Regulus Zásobníkový ohřívač TV bez výměníku R0BC 3000, 3000 litrů, včetně izolace 8901
Smaltovaný zásobníkový ohřívač teplé vody bez vnitřních výměníků, s možností připojení zdrojů tepla přes externí výměníky. Zásobník má také možnost instalovat el. topné těleso a možnost instalace dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného trubkového výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru. Zásobník je dodáván včetně izolace a hořčíkové anody.
Popis produktu Regulus Zásobníkový ohřívač TV bez výměníku R0BC 3000, 3000 litrů, včetně izolace 8901
Zásobníkový ohřívač bez topných hadů, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, a s možností dalšího el. topného tělesa nebo žebrovaného výměníku tepla do příruby bočního kontrolního otvoru, s možností připojení dalších 2 okruhů přes externí výměníky tepla, pr. 1400 mm, výška 2980 mm; zásobník je dodáván včetně snímatelné polyuretanové izolace tloušťky 100 mm s bílým koženkovým povrchem.
Parametry a specifikace
- Typ: R0BC 3000
- Výška: 2980 mm
- Průměr bez izolace: 1200 mm
- Izolace: 100 mm
- Bez hada
- Zásobníky s možností vložit elektrické topné těleso.
- Vnitřní povrch zásobníků je smaltován dle normy DIN 4753.
- Zásobníky jsou vybaveny magnesiovou anodou.
- Zásobníky jsou dodávány s tvrzenou polyuretanovou izolací o tloušťce 50 mm
- Izolaci lze sejmout (např. kvůli průchodu úzkými dveřmi).
| Označení | R0BC 3000 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 2841 l |
| Průměr | 1400 mm |
| Plocha výměníku | 0 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 140 x 298 x 140 cm |
| Hmotnost | 360 kg |
Dotaz na zboží
Regulus Zásobníkový ohřívač TV bez výměníku R0BC 3000, 3000 litrů, včetně izolace 8901
* - hvězdičkou označené položky je nutné vyplnit
Dotazníkový formulář neslouží k objednávkám zboží.





